Tesla uvedla na trh nové šortky

Automobilka Tesla nyní uvedla na trh nové kraťasy, které vznikly jako vtip generálního ředitele Elona Muska. Nyní si je můžete zakoupit na webových stránkách automobilky Tesla.


Minulý týden jsme Vás informovali, že Tesla i přes pandemii zvládla dodat vysoký počet vozů a její akcie vzrostly na rekordních 1200 dolarů za akcii.

V této době Elon Musk vtipkoval, že Tesla vyrobí krátké šortky, které budou vyrobeny ze zářivě červeného saténu se zlatým lemováním, ale nyní se dozvídáme, že si Musk nedělal legraci.

Tesla v popisu svých krátkých šortek napsala:

Oslavte léto s Tesla Short Shorts. Relaxujte u bazénu nebo salonu uvnitř po celý rok s našimi limitovanými edicemi krátkých šortek Tesla, na nichž je naše zadní logo Tesla vpředu s „S3XY“ vzadu. “

Šortky se na internetu velmi chytli a internetoví obchod byl zahlcen objednávkami. Cena šortek od Tesly je 69,420 dolarů.

Elon Musk uvedl, že Tesla plánovala poslat několik šortek i do SEC, který ho žalovala za tvrzení, že zabezpečil financování pro soukromé investory, aby mohl koupit Teslu za 420 dolarů.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *