Tesla uvedla na trh bezplatné předplatné Sirius XM

Automobilka Tesla na trh uvedla bezplatnou tříměsíční zkušební předplatné Sirius XM, což se zdá být nejnovějším krokem společnosti k tomu, aby zábavní systémy jejích vozidel byly více vybaveny funkcemi.


Tesla oznámila své nové bezplatné tříměsíční předplatné v pondělí pomocí e-mailu. V obsahu e-mailu se majitelé vozů Tesla mohli podívat, jak nové rozhraní Sirius XM vypadá.

Tesla v e-mailu napsala:

„Začněte nyní a užívejte si bezplatný tříměsíční předplatné služby All Access pro Sirius XM, plus zcela nový vzhled a vylepšené funkce. Naše nejnovější aktualizace softwaru zahrnuje významná vylepšení celkových funkcí navigace, organizace a vyhledávání Sirius XM, včetně přístupu k více než 150 satelitním kanálům.

„Chcete-li získat přístup, jednoduše klepněte na aplikaci Sirius XM v části„ Hudba “dotykové obrazovky v automobilu – nebo si užijte předplatné online, v telefonu nebo doma na připojených zařízeních. Pokud ve svém automobilu neslyšíte kanály Sirius XM, vyberte na kartě Předplatné Sirius XM pokyny, jak obnovit zvuk. “

Tesla na vylepšení Sirius XM pracuje již delší dobu. V červnu automobilka Tesla vydala novou aktualizaci 2020.24.6.4, ve které zahrnula některé vylepšení Sirius XM pro Model S a pro Model X. Známý hacker Green odhalil, že zdrojový kód této aktualizaci byl určen i pro uvolnění do Kanady.

Zajímavé je, že Sirius XM je u Tesly velmi populární funkce, která byla exkluzivně určena pro Model S a pro Model X. Nejoblíbenější vůz automobilky, Model 3 jí nemá a Tesla jí neplánuje implementovat. Svým způsobem Sirius XM dává smysl pro vozidla příští generace Tesly, zejména pro Cybertruck a Semi, které by se pravděpodobně řídily v oblastech, kde chybí připojení LTE.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *