Tesla uvedla datum pro uvedení ATV na trh, zmínky o elektrickém dirt biku

Elon Musk potvrdil, že terénní vozidlo ATV, které bylo představeno společně se Cybertrukem, bude uvedeno na trh přibližně stejně s elektrickým pickupem.


Musk se vyjádřil na Twitteru k otázce „zda došlo k nějakým aktualizacím na ATV. Podrobností o ATV bylo málo, když Musk ukázal čtyřkolku (ATV) na konci představení Cybertrucku. Musk zmínil, že ATV bude dvoumístný, a doplní Cybertruck, protože se nabíjí přímo v pickupu. Také byl zmíněn elektrický dirt bike.

Budeme se snažit, aby to vyšlo současně s náklaďákem. Dvoumístná elektrická čtyřkolka navržená pro práci s Cybertruckem, která bude zábavná! Nebudeme dělat silniční kola, protože jsou příliš nebezpečná. Byl jsem zasažen kamionem a skoro jsem zemřel , když mi bylo 17, řekl Musk na Twitteru.

Musk se taky vyjádřil k myšlence, že společnost by mohla v budoucnu vyrobit pouliční legální motocykl. Zatímco někteří nadšenci žádali, aby firma začala vyrábět motocykly, které by mohly jezdit po ulici, Musk tuto myšlenku sestřelil příběhem z jeho dospívání, kdy byl zasažen kamionem, když na jednom jezdil. Tato nehoda s kamionem téměř ukončila jeho život. „Nebudeme dělat motocykly,“ prohlásil Musk.

Zájemci o ATV čekají na podrobnosti jako jsou váha, dojezd a zda bude k dispozici v různých variantách. Podle Tesla CEO budou mít ATV jako možnost ti, kteří si předobjednali Cybertruck. Zájem společnosti o čtyřkolky by mohla pomoci oslovit i zcela novou zákaznickou základnu, stejně jako Cybertruck.

 

Váš tým

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *