Tesla upgraduje svojí nabíjecí síť

Tesla nyní vyvíjí velký tlak na majitele na to, aby upgradovali svůj Wall connector na novou generaci. V pořadí již třetí.  Ta dle Tesly přináší řadu nových funkcí a umožňuje zpoplatnit nabíjení.


Automobilka Tesla v současné době provozuje dvě odlišné nabíjecí sítě. Jedna nabíjecí síť se skládá ze Superchargerů, které jsou rozmístěny po celém světě a umožňují nabíjet vozy Tesla výkonem až 250 kW, kromě toho provozuje ještě jeden zcela odlišný typ nabíjecí sítě.

Tesla provozuje i tzv. Destination Charging, které jsou rozmístěny u hotelů či restaurací. Tesla zdarma dané firmě dodá Wall connector za to, že ona poskytne elektřinu zdarma. Tato nabíjecí síť je velmi výhodná pro majitele restaurací či hotelů, jelikož jim nabíjení zdarma přitahuje nové zákazníky.

Kromě vozů Tesla lze na Wall Connector připojit i jiné vozidlo od jiné automobilky

Začátkem letošního roku představila Tesla novou generaci Wall Connectoru, který disponuje připojením na Wi-fi a dalšími vychytávkami. Nyní Tesla oslovuje firmy, kteří poskytují ostatním nabíjení zdarma pomocí Wall Connectoru, aby upgradovali na novou generaci.

„Děkuji, že jste součástí sítě Tesla Destination Charging.“ Abychom mohli i nadále poskytovat svým zákazníkům co nejlepší zážitek z nabíjení, vydali jsme nejnovější verzi Wall Connectoru. Myslíme si, že vaše firma je skvělým kandidátem na upgrade. “

Co vše nová generace Wall Connectoru umí?

Vzdálená diagnostika: Vše vyřešíme přes počítač či mobilní telefon, aktualizace firmwaru.

Účtování: Uživatelé se jednoduše přihlásí a vy jim můžete účtovat elektřinu za nabíjení.

Komunikace: Wall Connector disponuje Wi-fi, takže s automobilem dokáže komunikovat.

Design: Wall Connector je nyní více hranatější než jeho předchozí verze

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *