Tesla umožnila přehrávání videí ze Sentry Modeu a DashCam přímo ve voze

Někteří členové programu Tesla Early Access obdrželi do své Tesly novou funkci. Podle všeho jim přibyla funkce Sentry Mode a Dashacam Viewer.


Podle jednoho z držitelů programu Tesla Early Access přibyla jeho Tesle po novém updatu nová funkce. Pomocí updatu Tesla umožnila přehrávání videí ze Sentry Modeu a DashCamu. Tato funkce byla mezi majiteli Tesel velmi žádaná a Elon Musk slíbil, že brzy přibyde a měl pravdu.

Nová funkce umožňuje majitelům Tesel prohlížet videa ze Sentry Modu a DashCamu pomocí velkého displeje, který je umístěný mezi řidičem a spolujezdcem. Na displeji/na telefonu si můžete přehrát videa přes USB, které je pro přehrávání videí přímo v Tesle nezbytné. Důležité je zmínit, že majitelé si budou moci prohlížet videa pouze v okamžiku, kdy je vozidlo zaparkované. Dále majitelé budou moci mazat nepotřebná videa, čímž nemusí USB disk odpojovat a mazat ho přes počíta4 či přes mobilní telefon.

Tesla nový update vydala 3. dubna. Update, který Tesla vydala je jedním z nejžádanějších, jelikož pomůže majitelům Tesly dokázat například dopravní nehodu ihned z vozidla bez odpojování USB disku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *