Tesla umožní ve svých vozech mít videokonference

Generální ředitel Elon Musk říká, že vozy Tesla nabídnou i videokonference přímo ve vozech, protože hardware na to již existuje.


Když Tesla uvedla na trh Model 3, tak ho vybavila standartní kamerou, která byla umístěna v interiéru, přesněji u zpětného zrcátka. Je to téměř tři roky, co automobilka Tesla začala vyrábět model 3 s touto kamerou uvnitř interiéru a kamera je zatím nevyužita.

Tesla ještě musí daný hardware implementovat do vozů Tesla pomocí nové aktualizace. Vznikli také spekulace o tom, že by Tesla mohla využívat tuto vnitřní kameru k pozorování řidičů při používání Autopilota, aby se zabránilo případným nehodám.

Elon Musk, však zůstává zcela otevřený pro nové funkce, pro které by se vnitřní kamera mohl využít.

První možnost pokud nepočítáme využití na nahrávání řidičů, když mají zapnutého Autopilota je, že by se kamera mohla využít na to, aby se cestující mohli nahrávat a fotit, když používají funkci Karaoke. Další  z možností, jak kameru využít je, že by rozpoznávala cestující a podle nich by automaticky nastavila například polohu sedadla, vyhřívání, jednoduše to, co mají přednastavené.

Musk nyní na svůj Twittter napsal, že Tesla umožní videokonference v autě.

Automobilka by mohla využít právě této kamery a středového displeje k vytvoření dokonalého systému na videokonference. Nezapomeňme, že Tesla ještě musí tuto funkci do svých vozidel implementovat, ale my si myslíme, že to dlouho trvat nebude.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *