Tesla umožní sledování záběru ze Sentry Modu přes mobilní telefon

Již brzy by jste se na záběry ze Sentry Modu měli podívat přímo z vašeho telefonu. Podle hackera Greena by americká automobilka Tesla mohla vydat další funkce pro Sentry Mode v aktualizaci softwaru OTA 2020.48. Jednou z nových funkcí, kterou by Tesla mohla přidat je i možnost vzdáleného sledování kamer kolem vozu přes váš mobilní telefon.


Vozy Tesla jsou v dnešní době nabité funkcemi. Najdete v nich opravdu vše, dokonce i hry, internet či Netflix a YouTube. Jedno už oblíbených funkcí majitelů vozů Tesla je Sentry Mode. To je funkce, která využívá kamery kolem celého auta, které kromě Sentry Modu využívá i Autopilot. Sentry Mode neustále monitoruje prostor kolem celého vozu a v případě detekování pohybu zapne nahrávání.

Donedávna jste se na tyto záběry mohli podívat pouze za pomocí počítače, do kterého jste připojili externí SSD disk. Před nedávnem Tesla přidala i funkci, která vám sledování záběrů usnadní. Jednoduše si je přehrajete přímo ve voze na displeji mezi řidičem a spolujezdcem. Někteří majitelé, ale záběry chtějí vidět okamžitě na svém mobilním zařízení.

Nyní to vypadá, že Tesla tyto prosby majitelů vyslyšela a možnost sledování záběrů ze Sentry Modu přes mobilní telefon Tesla umožní v nové aktualizaci. Umožnění sledování záběrů v reálném čase by ještě více zvýšilo zabezpečení vozů Tesla. Navíc sledování mohou využít i majitelé čtyřnohých mazlíčků.

Automobilka má ve svém systému i funkci Dog Mode, která je stavěná pro čtyřnohé mazlíčky. Pokud majitel nechá svého mazlíčka ve voze a zapne Dog Mode,tak vozidlo ve voze bude udržovat správnou teplotu. Navíc může majitel sledovat svého mazlíčka přes palubní kameru, která je umístěna nad zpětným zrcátkem. Majitel se může jednoduše podívat zda nemá rozkousané sedačky a jeho mazlíček je v pořádku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *