Tesla ukončila možnost vrácení nového vozu bez udání důvodu

Tesla do nedávna nabízela ke svým vozů i možnost vrácení vozu do sedmi dnů bez udání důvodu. Tímto gestem vkládala automobilka určitou věrnost k novým majitelům vozů Tesla. Ty dle podmínek mohli vůz vrátit do sedmi dnů bez udání důvodu, což bylo velikou výhodou a dle našeho průzkumu to žádná automobilka nenabízí.


Generální ředitel Elon Musk často gesto automobilky Tesla, možnost vrácení vozu do sedmi dnů propagoval na svém Twitteru. Tesle toto gesto přineslo i řadu nových zákazníků. Dle našeho názoru se Tesla vytvoření tohoto gesta vyplatilo.

Tesla na své stránce podpory toto gesto popsala:

„Toto gesto pro vrácení zboží má za úkol našim novým zákazníkům ukázat, že v ně vkládáme velikou důvěru v nákup vozu Tesla. Umožnění vrácení zboží do sedmi dnů bez udání důvodu je pro nás velkou důvěrou a jsme rádi, že naší důvěru zákazníci nezneužívají“.

Důležité je podotknout, že nový majitel mohl svůj vůz do sedmi dnů vrátit, ale pouze za podmínky, že s vozem nenajel více než 1600 kilometrů a vozidlo nepoškodil.

Ovšem vše jednou skončí.

Tesla se dle zahraničního portálu Electrek.co rozhodla ukončit možnost vrácení vozu do sedmi dnů bez udání důvodu. Stránka na webu Tesly, kde Tesla toto gesto popisovala byla nyní přesměrována na stránku vrácení zboží.

Dle informací bude nespokojený majitel nového vozu Tesla přesměrován na servis Tesly, pokud vyjádří důvod vrácení vozidla. Servis následně rozhodne zda je možné vozidlo vrátit.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *