Tesla Track Mode V2 mění model 3 na ještě větší závodní bestii!

Společnost Tesla uvedla Track Mode V2 jako bezplatnou bezdrátovou aktualizaci (OTA) všem majitelům modelu 3, kteří si zakoupí race-focused Track Package.


Režim race-focused V2 představuje větší přizpůsobení a nastavení pro manipulaci s vyvážením modelu 3, asistencí stability a regenerativním brzděním. Součástí režimu race-focused druhé generace společnosti Tesla jsou také funkce zaměřené na chlazení, přetaktování kompresoru, a dokonce i funkce, která funguje jako palubní stopky.

Elektrický výrobce automobilů pozval vybrané majitele Tesly a vloggery na tajnou událost minulý měsíc na Thunderhill Raceway ve Willow, do města asi osm hodin od Los Angeles v Kalifornii, aby předvedl, co mohou řidiči udělat s modelem 3 Track Package a Track Mode V2. YouTuber Salomondrin byl jedním z šťastných hostů, kteří vyzkoušeli nový hardware v kombinaci se vylepšeným režimem sledování. Režim sledování V2 je podle Alejandra kanálu YouTube Salamondrin obrovským upgradem. Nový Tesla Track Mode vám umožní přizpůsobit nastavení tak, aby řidiči mohli vytlačit z vozu větší výkon a zároveň se cítili bezpečněji.

 

„Tesla chce ukázat, že tato auta nejsou určena pouze k výletům.“ Tato auta nejsou jen určena k tomu, aby byla vaše každodenní auta. Tato auta jsou zábavná jako blázen, “řekla Alejandro.

Režim Tesla Track Mode V2 je vítaným doplňkem každého řidiče závodních automobilů Tesla a veteránů, jako je například Kalifornie Unplugged Performance. Generální ředitel Ben Schaffer, jehož společnost závodně vyladila Tesla Model 3 Ascension-R , pokračoval v nastavování rekordů v kolech.

 

„Software je tak hluboce zakořeněn do zážitku z jízdy, když závodíte s jakoukoli Teslou. Software je naprosto klíčovou výhodou aut Tesla, zejména když řidiči mají větší kontrolu nad přizpůsobením nastavení podle svých představ. Není pochyb o tom, že V2 překoná nejrychlejší časy kol a umožní více zábavy všem řidičům Tesly všech úrovní dovedností a úprav, “říká Schaffer.

TESLA TRACK MODE V2
Chcete-li vstoupit do režimu sledování trasy Tesla, můžete na dotykové obrazovce kliknout na ikonu automobilu, poté přejděte do režimu Řízení a poté klepněte na Režim race-focused. Zřeknutí se odpovědnosti by mělo upozornit řidiče, že režim sledování deaktivuje nebo omezuje některé funkce asistence řidiče a funkce vozidla a že by se neměl používat na veřejných komunikacích. Režim sledování V2 poskytne tabulky stavů vozidla, včetně údajů o pohonné jednotce, teplotě pneumatik a G-Force.
Režim race-focused V2 byl vytvořen pro nadšence, kteří potřebovali více kontroly, a Tesla nám vyhověla, “řekl YouTuber EverythingApplePro, který byl rovněž vyzván k testování výkonu modelu 3 s balíčkem race-focused V2.

 

„Stojí to za to.“ Tolik kontroly, kterou v softwaru získáte, je úžasné. Žádný výrobce vám nedává takové množství kontroly a bezpečí. Nádherný zážitek. “

Tesla nezveřejnil, kdy bude aktualizována aktualizace OTA pro Track Mode V2, ale balíček pro sledování 5 500 $ – Model 3 – který zahrnuje kola Zero-G Performance, pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2, vysoce výkonné brzdové destičky, brzdu zaměřenou na kontrolu tekutina, středové kelímky, tlakové senzory a kryty matic – předpokládá se, že dodávka začne v dubnu.

 

 

Podívejte se na videa Tesla Model 3 Track Mode V2 od Salomondrin a EverythingApplePro níže:

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *