Tesla si založila vlastní sociální platformu

Americká automobilka Tesla oficiálně odhalila novou sociální platformu s názvem Engage Tesla. Nová platforma dává majitelům a nadšencům vozů Tesla zcela jedinečnou příležitost komunikovat mezi sebou. Nová platforma Tesly je první svého druhu a spojuje také majitelé a nadšenci přímo s automobilkou.


Engage Tesla je nová platforma, která je určena nejenom pro majitele vozů Tesla, ale také pro nadšence, Tesla kluby či pro komunikaci mezi zaměstnanci Tesly. Cílem Tesly je vytvořit jednotné zázemí, na kterém budou moci majitelé či nadšenci dohledat vše a na cokoliv se zeptat.

V minulosti používali majitelé a nadšenci Tesly pro vzájemnou komunikaci sociální platformy, mezi které patří Facebook či Twitter. Většina komunikace se nyní má přesunout právě na novou síť od Tesly.

Nová platforma je jednoduchá, ale funkční

Platforma Engage Tesla se jeví jako jednoduchá, ale sofistikovaná stránka, která majitelům umožní zapojit se do otevřené diskuse ohledně čehokoli, co souvisí s Teslou. V současné době Tesla přijímá návrhy, jaké doplňky by měla přijmout. Některé z prvních komentářů se zdají být pro novou platformu vděčné. Jiní se domnívají, že by měla být podrobena ověřovacímu systému, kde mohou skuteční majitelé Tesly vzájemně komunikovat o návrhy nebo komentáře týkající se jejich vlastnických zkušeností.

Na nové sociální platformě nejspíše najdeme i pohled na novinky od Tesly z pohledu i klasických zaměstnancům. Právě pohled na nový produkt či funkci Tesly z více úhlů se nadšencům a majitelům opravdu zalíbil. V minulosti odpovídal na novinky Tesly pouze generální ředitel Elon Musk na svém Twitter. To by se nyní mělo pravděpodobně změnit.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *