Tesla si pro majitele připravila prázdninový dárek

Majitelé vozů Tesla dostanou od této americké automobilky v Kalifornii prázdninový dárek. Od 2.července až do 5.července jim Tesla umožní nabíjení zdarma, pokud budou cestovat po Kalifornii. Nabíjení zdarma Tesla umožní na vybraných Superchargerech, ale i přesto se jedná o opravdu velký benefit pro majitele, kteří nemají nabíjení na Superchargerech zdarma.


„Vyhněte se spěchu o prázdninách do 12:00 a po 21:00  účtujeme nabíjení zdarma. Nabíjení zdarma bude na vybraných Superchargerech po celé Kalifornii. Určitě využijte Trip Planner, aby jste na nabíjení připravili i vaší baterii a mohli hned nabíjet plným výkonem,“ napsala Tesla.

Tuto nabídku využijí především majitelé Modelů 3 a Y, kteří již nemají nabíjení na Superchargerech zdarma. Tesal totiž do roku 2017-2018 nabízela pro Model S a X nabíjení na Superchargerech zdarma po celou dobu životnosti vozu. Na což se snažila nalákat nové zákazníky, aby se proslavila.

Automobilka již Superchargery několikrát zdarma zpřístupnila

Tesla neumožňuje pouze nabíjení zdarma, aby jste si zajeli na výlet či na dovolenou, ale i při katastrofách. V roce 2019, kdy hurikán Dorian ničil Floridu generální ředitel Elon Musk oznámil, že podobu hurikánu je nabíjení na Superchargerech zdarma pro možnou evakuaci. To umožnilo majitelům, kteří byli obětmi hurikánu možnost bezplatně odjet z místa nebezpečí.

Uvidíme, kdy něco podobného zrealizuje Tesla i v Evropě. Doufejme, že tyto akce přijdou do Evropy společně s otevření první evropské Gigafactory v Berlíně. Právě zde bude vyrábět Model Y.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *