Tesla shání nového Senior Vehicle Designer

Tesla se chystá najmout nového Senior Vehicle Designer pro práci v designovém centru v Hawthorne v Kalifornii. Nový designer musí být připraven i na práci pro společnost SpaceX, jak Tesla uvádí v informačním článku


Pozice nového Senior Vehicle Designer bude vyžadovat, aby maximálně pomohl s vývojem nového designu pro budoucí vozidlo automobilky.  Popis této pozice, ale naznačuje, že má být tento zaměstnanec nápomocný i k úpravě designu vozidel, které Tesla od své existence představila.

Zaměstnanec, ale nebude pracovat pouze pro automobilku Tesla, ale i pro jiné společnosti. Nový Senior Vehicle Designer může být zodpovědný i za budoucí produktu společnosti SpaceX.

„S využitím vašich značných zkušeností s výrobním designem a inovativního myšlení budete mít především za úkol vytvářet návrhy pro budoucí automobily, ale můžete být také vyzváni k dalším návrhovým úkolům (produktový design, design kosmické lodi atd.) Na základě vašich dovedností,“ popis pozice Senior Vehicle Designer.

Jelikož Tesla v popisu práce zmiňuje, že nový Senior Vehicle Designer bude působit v Hawthorne, tak je možné, že vůbec nebude působit v budově Tesly. Právě v Hawthorne má designové centru, kromě Tesly kosmická společnost SpaceX.

Společnost SpaceX a automobilka Tesla si již vypomáhají delší dobu. Při výrobě Modelu Y použila Tesla stejný způsob svařování, jako používá společnost SpaceX při svařování druhé fáze vesmírné rakety Falcon 9.

Kdokoli převezme roli Senior Designer, bude spolupracovat s Senior Design Executiveem Franzem von Holzhausenem, který navrhl Model S, Model 3, Model X, Model Y, Semi, druhou generace Roadsteru či Cybertruck.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *