Tesla shání nové zaměstnancem pro obsluhu nových 3D tiskáren

Tesla zveřejnila novou nabídku práce, ve které vyzývá všechny 3D tiskaře, aby se k ní přidali. Automobilka nyní hledá zaměstnance, kteří se zajímají o 3d tiskaře pro svojí Giga Nevada.


3D tisk v posledních letech velmi používán nejenom ve firmách, ale i v domácnostech. V době největší pandemie v ČR většina tiskařů tiskal ochranné štíty pro zdravotníky a zaměstnance firem. I náš redakční tým se zapojil a společně i 3D komunitou vytiskli desetitisíce štítů.

Automobilka se nyní rozhodla, že naplno využije technologii 3D tisku a nyní nakupuje nové tiskárny. S nákupem nových zařízení přicházejí i nová pracovní místa. Proto Tesla nyní zveřejnila novou pracovní nabídku, ve které hledá nové zaměstnance, kteří budou 3D tiskárny obsluhovat.

Tesla píše v nabídce práce pro „Additive Manufacturing Technician“ v Gigafactory Nevada:

„Americká automobilka Tesla hledá vysoce motivovaného jednotlivce se zájmem o získání a rozšíření dovedností potřebných pro provoz 3D tiskového zařízení SLA / SLS / FDM v našich rychle rostoucích provozech výroby aditiv.“

Americká automobilka nehledá obyčejného zaměstnance, ale někoho, kdo já chuť se zdokonalovat a pracovat na nových řešeních či prototypech. Dále musí mít cit pro detail a pečlivost. Tesla požaduje i znalost CAD programů, Fusion 360 či SolidWorks.

Je zajímavé, že Tesla nyní nakupuje 3D tiskárny, když nyní má ve svých továrnách k dispozici několik lisů a další nakupuje. Dle našeho názoru che Tesla 3D tiskem vyvíjet nové díly či produkty, které poté bude sériově vyrábět na svých obřích lisech. Uvidíme, jak Teska bude opravdu 3D tisk využívat.

Za nás Je 3D tisk určitě dobrá volba, jelikož v krátkém časovém úseku si můžete vytvořit vlastní produkt a zrealizovat váš nápad.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *