Tesla Sentry Mode zase bodoval

Tesla Sentry Mode nedávno zachytil vloupání do blízkého vozu, přičemž si pachatel evidentně neuvědomil, že ho zaznamenává auto hned vedle něj. Po úspěšném vloupání do jednoho vozidla se vandal zaměřil na plně elektrický Model Y, který ho zaznamenal, ale vzdal se poté, co nemohl proniknout do vyztužených oken.


Lupič úspěšně rozbil okno vozidla a vytáhl malý pytel cenností, a to vše při pohledu přímo na kameru Modelu Y. Po několika letech nahrávání klipů ze Sentry Mode na internet, vandalů, lupičů a zločinci si stále neuvědomují, že vloupání do auta, které se nachází poblíž Tesly, bude pravděpodobně mít za následek vaše případné stíhání.

Když došlo k vloupání, majitelka Modelu Y cvičila v místní tělocvičně. Poté, co vyšla a ven, aby nasedla zpět do svého auta, už bylo na místě několik policistů, kteří prováděli rozhovory s očitými svědky, aby získali popis viníka. Cheri, majitelka Modelu Y, však měla klíčový důkaz. Zdlouhavé video zaznamenané jejím autem, které celou událost zachytilo pomocí svých externích kamer.

Sentry Mode v minulosti pomohl vyřešit řadu případů vandalismu. Je zajímavé, že široce známá funkce nezabránila některým lupičům nebo vandalům v plnění jejich nemorálních úkolů. Ovšem Sentry Mode netočí pouze loupeže, ale někdy natočí i vtipnou scénku. Ty stejně jako vloupačky kolují po internetu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *