Tesla Semi byl spatřen, jak veze nové modely 3

Tesla používá své Semi ke zvýšení dodacích čísel před koncem druhého čtvrtletí 2020. V pátek odpoledne bylo užitkové vozidlo naloženo sedany modelu 3 mimo výrobní závod Fremont.


Semi byl spatřen v Tesla’s South Logistics Lot mimo Fremont Facility naložený Modely 3. Semi se zdánlivě zapojila k úsilí společnosti o zkrácení dodacích lhůt vozidel a zvýšení počtu dodávek, aby se vyrovnalo zastavení výroby ve Fremontu na začátku čtvrtletí.
@Emanuelreyes sdílel obrázky Semi, které se naložilo Modely 3, a budou přepraveny do showroomů, aby si je zákazníci mohli vyzvednout prostřednictvím bezkontaktního doručení.

Tesla v poslední době řeší některá problémová místa ve svém doručovacím procesu kvůli zvýšené poptávce. Generální ředitel Elon Musk se na Twitteru omluvil zákazníkům, kteří nedávno zažili posunutí termínů dodání.

Tesla během Q1 2020 Výzvy na výdělky uvedl, že Semi měla zahájit dodávky v roce 2021. Automobilka kontaktovala držitele rezervací pro užitkové vozidlo v lednu, což naznačuje, že Semi bude ve druhé polovině roku připravena na produkční tlak.
Začátkem tohoto měsíce Musk naznačil, že Tesla zahájí „hromadnou výrobu“ Semi v předstihu v e-mailu zaměstnancům společnosti.
„Je čas jít všichni ven a uvést Tesla Semi do sériové výroby,“ řekl Musk. „Doposud to bylo v omezené produkci, což nám umožnilo vylepšit mnoho aspektů designu.“ Toto oznámení prudce zvýšilo akcie TSLA kolem 1 000 USD za akcii poprvé v historii společnosti.
Nyní se vozidlo připojilo k dodávkovým silám společnosti, když se Tesla pokouší pokračovat ve svém tempu a obrátit zisk za čtvrtý čtvrtletí.

Od té doby, co Tesla 10. května znovu otevřela provozovnu Fremont, se společnost účastnila rozběhu modelu Y a pokusila se obnovit ztracené dodávky a výrobní úsilí. Tesla se rozhodla ukončit své výrobní linky ve Fremontu na konci března kvůli pandemii COVID-19.
Poté, co zdravotní úředníci okresu Alameda odmítli četné úsilí společnosti o opětovné otevření, se Tesla rozhodla znovu otevřít bez regulačního povolení místní vlády.
Společnost Tesla získala souhlas s opětovným otevřením následujícího týdne poté, co její 38stránková kniha „Návrat do práce“ nastínila plán pracovat v zařízení a efektivně pracovat na dosažení výrobních cílů společnosti.
Tesla testuje schopnosti Semi téměř rok. V lednu e-mail, který společnost zaslala držitelům rezervací vozidla, naznačil, že Semi byl testován v reálných podmínkách na Aljašce, což vyhodnocovalo odolnost kamionu při cestování v drsném prostředí.
Použití nákladního automobilu k dokončení dodávek poskytne společnosti Tesla cenné informace o výkonu Semi při přepravě vozidel. Semi bude použita k přepravě svých automobilů k zákazníkům po celých Spojených státech. Používání nákladního automobilu k dodávce automobilů však také napomáhá společnosti, protože Tesla se příští týden chystá uvolnit své výdělky za Q2.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *