Tesla se snaží přidat HBO, Twitch a další aplikace pro streamování videa v automobilu

Majitelé Tesly mohou brzy mít ve svém zábavním systému HBOGo, HBO Now, Comedy Central, Twitch, Crunchyroll a řadu dalších aplikací pro streamování.


Kromě výše uvedených aplikací pro streamování obsahují odkazy také platformy pro videohry Twitch, Mixer a existují také čínské služby pro streamování videa, jako je Tencent, YouKu a iQiyi. Tesla nadále posiluje svůj seznam her a aplikací pro streamování videa, výrobce elektrických automobilů vytváří ekosystém pro zábavu v automobilu, který se do budoucnosti bude rozšiřovat. Kromě výhody vytvoření dalšího toku příjmů z předplatného plánu „Premium Connectivity“ bude mít snadný přístup k oblíbeným spotřebitelským službám důraz na bezkonkurenční úroveň zábavy v automobilu.

S vydáním více streamovacích služeb pro zábavu v Tesle budou uživatelé pravděpodobně spotřebovávat více dat, a zde se stává relevantní nová služba „Premium Connectivity“. Connectivity umožňuje přístup k oblíbeným funkcím v automobilu, jako je streamování videa, Caraoke, streamování hudby a internetový prohlížeč, i když není k dispozici Wi-Fi. V předchozím prohlášení generální ředitel společnosti Wedbush Securities a analytik Dan Ives uvedl, že automobilka povyšuje infotainmentové centrum na zcela novou úroveň a společnost tak míří před ostatní výrobce.

Jak vidíme, Tesla přidává do svého zábavního systému v automobilu více funkcí a služeb, značka bude mít příležitost prozkoumat možnosti využití svých vozidel jako platformy k poskytování služeb, za které jsou zákazníci ochotni utratit peníze.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *