Tesla se již připravuje na vánoční aktualizaci

Americká automobilka Tesla vydala 6. prosince aktualizaci 2020.48.10, která je určena pro všechny majitele vozů Tesla po celém světě. Na první pohled se zdá, že se nejnovější aktualizace softwaru zaměřuje na opravy drobných chyb pro 2020.48.5. Řada majitelů Tesly však uvedla, že jedno z Christmas Easter Eggs automobilky se znovu objevilo v 2020.48.10, což naznačuje, že aktualizace Tesly na Vánoce je tady.


Několik majitelů Tesly přidalo další podrobnosti o vánočním easter eggu. Jeden majitel Modelu 3 uvedl, že silueta psa, který je zobrazen na displeji v režimu Dog Mode, se objeví na jednom z vánočních křesel. Pokud i vy chcete vaší Teslu mít ve vánoční režimu, tak stačí říci „Ho Ho Ho“. Majitelé vozů Tesla mohou navíc tento režim aktivovat pomocí Toy boxu, který naleznete v dolní části na displeji.

Majitelé Tesly ze Spojených států, Číny a Evropy ohlásili, že aktualizaci obdrželi přes noc (z pondělí na úterý). Přestože byl program 2020.48.10 zaveden do celého světa současně, nezdá se, že by to byla klasická vánoční aktualizace Tesly pro tento rok. Návrat Santa Mode se zdá být jen ukázkou Christmas Easter Eggs.

Avšak 2020.48.10 byl vydán krátce poté, co Tesla uvedla 2020.48.5, což naznačuje, že se automobilka možná již připravuje na vánoční aktualizaci. Tesla pravděpodobně chce před aktualizací nejprve vyřešit všechny nedostatky roku 2020.48.5.

Elon Musk minulý měsíc vzbudil určité vzrušení pro sváteční aktualizaci Tesla 2020, když tweetoval, že to bude oheň – jak naznačují dva hasičské emoji, které použil.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *