Tesla rozesílá záhadný dopis své čínské komunitě

Tesla obepisuje svoji komunitu v Číně tajemnými dopisy, které poukazují na dnešní termín. I když může jit pouze o vtip, jelikož byly dopisy odeslány 1.dubna, kdy je Apríl.


Automobilka Tesla, zejména její generální ředitel Elon Musk, je znám, že zveřejňuje příspěvky na svůj Twitter, kdy si již několikrát na Apríla udělal ze všech srandu.

Nedávný příspěvek automobilky Tesla na weibo informuje o tom, že dnes bude odhalena tajemná zpráva. V dopisu, který Tesla rozeslal je přesně napsáno “A mysterious letter from Tesla is being sent out…. Please stay online to receive it. We will see you tomorrow, dnes.”

Několik fanoušků Tesly si myslí, že se jedná o den, kdy Tesla představí Model 3 Made in China Long Range verzi.

Giga Shanghai zatím podle dostupných informací vyrábí pouze Model 3 ve verzi Standart Range Plus. Model 3 v této verzi stojí v Číně přibližně 42 000 $.

Všechny informace, ale napovídají představení Modelu 3 Long Range Made in China. Tesla si totiž v únoru zažádala o schválení nové verze vozidla. Bohužel neuvedla žádné informace o vozidlu, u kterého žádala o schválení. Tesla schválení od čínských úřadů dostala začátkem března, takže je velmi pravděpodobné, že to bude právě Model 3 Long Range Made in China.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *