Tesla rozdává Roadstery druhé generace. Má to, ale háček

Tesla přidala některým majitelům na jejich účet druhou generaci Roadsteru společně s předběžným doručením. Automobilka dodržela svůj slib a výhercům, kteří získali hodně použití jejich Refferal kódu darovala druhou generaci Roadstera. Vypadá to, že výroba Roadsteru začne dříve než se čekalo.


Jeden z výherců „Tesla Owners Online“ sdílel na Twitteru fotografie svého Tesla účtu, kde se mu zcela náhodou objevily dva nové vozy. Právě přes kód tohoto výherce si zakoupilo desítky zákazníků své vozy. On na oplátku od Tesly dostal dva Roadstery.

Druhou generaci Roadsteru americká automobilka Tesla odhalila v roce 2017 poté, co představila i elektrický tahač Semi. Od té doby se Tesla k druhé generaci Roadsteru vyjádřila zcela zřídka. Generální ředitel automobilky Elon Musk na svém Twitteru sdělil, že k nové generaci Roadsteru si zákazníci budou moci zvolit i SpaceX balíček. Navíc by měl Roadster na jedno nabití ujet až 1000 kilometrů.

V září Elon Musk oznámil, že Tesla otestuje druhou generaci Roadsteru na proslulém okruhu Nürburgring v Německu. Musk nyní naznačil, že Tesla může být blízko k sériové výrobě Roadsteru.

„Vyvíjí se to zaslouženě; potřebuje více času. Bude to ještě lepší než to, co jsme představili, “řekl Franz během podcastu Ride the Lightning od Ryana McCaffreyho.“

Začátkem tohoto měsíce byl technologický nadšenec Marques Brownlee znepokojen výrobou Roadsteru, když si uvědomil, že Tesla odstranila vozidlo nové generace z titulní stránky webu. Elon Musk potlačil své znepokojení a uvedl, že na druhou generaci Roadsteru si ještě všichni dlouho počkáme. Na základě nedávných událostí by dlouhé čekání na nový Roadster mohlo brzy skončit.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *