Tesla rozdává bezplatné nabíjení pro Modely 3 a Y

Americká automobilka Tesla nyní nabízí ke všem nově zakoupeným Modelům 3 a Modelům Y nabíjení na Superchargerech po dobu jednoho roku zdarma. Nová nabídka je součástí zvýšení poptávky po vozech, aby Tesla zvládla splnit rekord, který si na začátku letošního roku stanovila. Automobilka che za letošního rok dodat 500 tisíc vozů.


Nabíjení zdarma po dobu jednoho roku v síti Superchargerů se vztahuje na všechny Modely 3  a Modely Y, které Tesla nově registrovala. Pokud si zakoupíte vůz od 12.prosince do 31.prosince, tak k němu automaticky dostanete nabíjení zdarma. Právě nabíjení zdarma je jeden z hlavních tahů Tesly, jak zvýšit poptávku po vozech. Tento tah se jí již v minulosti několikrát osvědčil.

Po zakoupení vozidla a spárování vozidla s mobilní aplikací se vám zobrazí zpráva o tom, že máte přístup k bezplatnému nabíjení po dobu jednoho roka v síti Superchargerů. Bezplatné nabíjení se zahájí po zobrazení této zprávy a bude aktivováno po dobu 365 dnů.

Na konci roku se Tesla v posledních několika měsících pokouší zvýšit prodejní čísla a zvýšila objem dodávek pro tento rok. Poslední čtvrtletí je obvykle plné pobídek, aby nákup automobilu byl atraktivnější, a Tesla obvykle požaduje od svých majitelů další pomoc ve formě dobrovolnické práce ke zvýšení prodejních údajů.

Pobídky jsou skvělým způsobem, jak oslovit ty, kteří přecházejí ze spalovacích vozů na elektromobily. Žádná automobilová společnost na světě, která vyrábí benzínové motory, by nenabízela pobídku ke koupi vozu, kromě propagace prodeje.

Celý rok bez zaplacení poplatku je obrovská výhoda a oběma stranám nabízí něco na oplátku. Automobilka Tesla se přiblíží svému cíli výroby 500 000 vozidel, který si stanovila na rok 2020, a majitelé si mohou se svým vozem užít „bezplatné“ cestování.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *