Tesla prosazuje rozšíření sítě Supercharger v Kanadě

Tesla je v současné době na misi rozšířit svou infrastrukturu, aby podpořila rychle rostoucí flotilu, a v Kanadě nyní získává podobu nového tlaku na rozšíření sítě Supercharger. Automobilka zahájila novou snahu hledat nové zaměstnance.


Síť Supercharger je obecně považována za jedno z největších aktiv Tesly. Jedná se o globální síť rychlého nabíjení stejnosměrného proudu pouze pro zákazníky Tesla a je postavena od základu, aby poskytovala hodnotu řidičům, místo aby byla centrem zisku. Největším problémem této sítě je, že její rozsah někdy zaostával za tempem růstu vozového parku společnosti Tesla – což má za následek vyšší kapacitu potřebnou v některých regionech, kde jsou vozidla Tesla stále populárnější. Nyní hledá řešení v Kanadě pomocí nového časově omezeného vyhledávání pracovníků pro stavbu Superchargerů. Automobilka hledá i podniky.

Tesla píše:

Vozidla Tesla jsou vybavena navigací ve vozidle, která nasměruje řidiče na blízké Superchargery. Superchargery jsou kompletně udržovány společností Tesla, takže nedochází k žádné další údržbě ani problémům – stačí rychlé nabíjení pro zákazníky a návštěvníky.

Ujišťuje, že zvládnou vše:

Společnost Tesla řídí vývoj, konstrukci, provoz a údržbu. Instalační proces je rychlý, efektivní a dokončen týmem instalačních techniků vyškolených společností Tesla.

V poslední době Tesla plně rozšiřuje síť Supercharger po celém světě.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

 

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

2 komentáře: „Tesla prosazuje rozšíření sítě Supercharger v Kanadě

 • 22. 11. 2020 (13:04)
  Trvalý odkaz

  Prosím! Čtěte to po tom translátoru!
  … na blízké přeplňované kompresory …
  No ta snad ne!

  Reagovat
  • 22. 11. 2020 (13:57)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, z translatoru nepíšeme. Snažíme se pro vás dělat maximum a prosím omluvte chyby. Jsme parta mladých lidí, kteří se neustále rozvíjejí a učíme se. Přeji hezký den…Matyáš

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *