Tesla přitáhla nové zaměstnance na vychytávku Modelu X Easter Egg

Vozy Tesla jsou známy svým dojezdem a zrychlením. Ovšem Model X disponuje ještě jednou naprosto úchvatnou vychytávkou kromě dveří Falcon, která na váš Model X přiláká většinu pozornosti. Ano, jedná se o Easter Egg, což je funkce, která využije Falcon dveře a světlomety a reproduktory uvnitř vozu Tesla a vytvoří opravdu velkou show.


Americká automobilka Tesla se před nedávnem zúčastnila akce na Wuhan University, kde hledala nové potencionální zaměstnance. Aby na sebe přitáhla většinu pozornosti, tak využila právě Model X, u kterého zapnula funkci Easter Egg. Tesla rázem získala většinu pozornosti, což již předem věděla.

Doslova tančící Model X byl na akci obklopený studenty populární univerzity v Číně, která má více než 52 000 studentů. Většina studentů na celé akci nejspíše netušila, co je to Easter Egg, jelikož tato vychytávka v Modelu X je málo známá a je jasným důkazem, že automobilka Tesla umí být i kreativní a dbá i na zábavu majitelů vozu, což si můžeme ověřit ve voze Tesla, jelikož zde najdeme hry, YouTube, krb či Netflix.

Ale zatímco studenti upírají zrak na některé z nejzajímavějších pokroků, které automobilový průmysl za posledních 50 let nabídl, záměrem Tesly na veletrhu pracovních příležitostí byl jasný. Automobilka zde chtěla najít mladé talenty, které by později mohli pracovat na vývoji nových vozů, softwaru.

Na jaké pozice hledá Tesla nové zaměstnance?

Několikrát jsme informovali, že hlavním zaměřením automobilky Tesla je zefektivnění výroby. Zatímco Tesla byla v posledních několika čtvrtletích o této skutečnosti otevřená, není žádným tajemstvím, že ohromný nárůst poptávky pozitivně ovlivňuje růst automobilky. Stále však existuje spousta dílků skládačky, které je ještě třeba vyřešit. Hledání některých jasných mladých myslí by jistě mohlo v příštích letech změnit příliv a vést k efektivnějším výrobním technikám.

„Příliš mnoho chytrých lidí se věnuje financím a právu,“ uvedl Musk v podcastu Joe Rogan Experience, kterého se účastnil v květnu 2020. „Zejména ve Spojených státech dochází k nadměrnému přidělování talentů v oblasti financí a práva.

Dle slov generálního ředitel Elona Musk hledá Tesla především lidi, kteří jí pomohou zefektivnit výrobu či vytvořit nové vozy a výrobní linky.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *