Tesla přišla na trh s novou službou

Automobilka Tesla představila novou službu, kterou nyní bude poskytovat. Tesla v Číně nyní umožňuje možnost polepu vozidel Tesla fólií přímo v servise Tesla. Mohla by se tato služba zjevit i na jiných trzích?


Během několik posledních let Tesla rapidně snížila počet barevných kombinací na vozy Tesla. Tímto krokem chtěla Tesla zvýšit efektivitu výroby a usnadnit zdlouhavé rozhodování nových majitelů, kterou barvu se na své nové auto vyberou.

Majitelé vozů Tesla, ale nechtěli mít svoje Tesly stejné a proto si je nechali polepovat nejrůznějšími fóliemi. Někteří majitelé si svojí Teslu nechali polepit i třeba chromovou fólií, ale většina majitelů zvolila barvy, které najdeme u ostatních automobilek.

Nevýhoda polepování vozidel Tesla byla ta, že se majitelé museli spolehnout na firmy třetích stran. Nyní, ale Tesla majitele vyslyšela a představila novou službu, která se polepem vozů Tesla zabývá přímo v servisních střediskách.

„Vozy Tesla na silnicích přibývají neuvěřitelným tempem. Většina vozů Tesla je stejná, takže je lehká je rozpoznat. Chtěli by jste se odlišit od ostatních a nechcete se spoléhat na firmy třetích stran? My tu pro Vás máme řešení.“

Tesla přes sociální síť Weibo představila novou službu pro čínský trh nazvanou „Color Changed Car Wrap“.Tato služba je schopna změnit Vašemu vozidlu celý vzhled a zvýšit odolnost proti poškrábání či oděrkám od kamínků. Nová služba je dostupná ve městech Peking, Šanghaj, Guangzhou, Shenzhen, Suzhou. To, ale není vše. Tesla v průběhu srpna odhalí další města, kde bude nová služba dostupná. Tesla nabízí několik barevných kombinací, takže si vybere snad každý.

Tesla zpřístupnila novou službu pouze v Číně, ale v následujících týdnech spustí službu a v jiných státech. Uvidíme, kdy tato služba dorazí i k nám do ČR, konkrétně do servisního střediska v Praze.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *