Tesla připravuje sadu manuálů pro opravu vozidel

Jeden ze známých hackerů Green, který již v minulosti odhalil spoustu chystaných novinek, nyní poskytl majitelům vozů Tesla sadu návodů, jak si mají svůj vůz jednoduše opravit. Majitelé vozů Tesla získali přístup k diagnostice svých vozidel a také přístup i k určitému softwaru, který by jim mohl pomoci při opravách.


Tento krok se zdá být prvním krokem americké automobilky Tesla směrem k  jednání v souladu s výzvami na podporu iniciativ na opravu, jak je zdůrazněno v zákoně přijatém minulý měsíc v USA.

Hacker Green navíc sdílel i několik způsobů, jak majitelé vozů Tesla mohou přistupovat k diagnostice či softwaru svých vozidel pro opravy. Získání přístupu a dostupných funkcí se zdá být pro každý kontinent odlišné.

Poskytnutí sady návodů a daného softwaru se ze strany americké automobilky Tesla jeví jako iniciativa, která je v souladu se zákony o opravě a jejím vznikajícím pohybem v oblasti elektromobilů. V listopadu stát Massachusetts hlasoval pro rozšíření svého zákona o opravě, známého jako otázka 1, o ohromnou marži 75% – 25%. Důležité je podotknout, že se jedná o USA.

Zákon na poskytnutí všeho potřebné proto, aby si mohli lidé svoje vozy opravit z pohodlí domova bude muset Tesla začít poskytovat až v příštím roce, kdy zákon nabere plnou platnost. Zdá se, že Tesla zákon vzala opravdu vážně a již připravuje návody, vše potřebné proto, aby splnila zákon a pomohla majitelům s vlastními opravami.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *