Tesla přidává k nové verzi Modelu 3 USB flashdisk zdarma

Tesla k nové verzi Modelu 3 pro rok 2021 přidala i USB flashdisk s logem Tesla, který nyní dodává ke každému nově vyrobenému Modelu 3. Právě disk je nezbytnou součástí správného fungování funkcí Sentry mode a Tesla DashCam. Do teď jste si museli koupit vlastní USB flashdisk, nyní ho Tesla dává k vozu automaticky.


Je to od Tesly vcelku příjemné gesto pro nové majitele Modelu 3, jelikož již mohou používat DashCam a Sentry Mode od prvního nastoupení do vozu a nemusí shánět USB flashdisk, popřípadě i rozbočovač. Nový majitelé nebudou muset řešit ani formátování USB flashdisku, aby vše správně fungovalo. USB flashdisk dostal k Modelu 3 nový majitel z Číny, který tuto zprávu potvrdil.

Automobilka dodává k Modelu 3 pro rok 2021 USB flashdisk o kapacitě 64 GB od výrobce Samsung. Kapacity by měla být optimální pro většina majitelů vozů Tesla, ale pokud by jste chtěli větší disk, tak si ho musíte koupit. Po výměně navíc získáte i stylový USB flashdisk s logem Tesla.

Zdroj: Tesla.com

Jednou ze zásadních změn nové verze Modelu 3 je změna interiéru. Tesla přeměnila celou středovou konzoli, která se nyní podobá více té v Modelu S a v Modelu X. Nová konzole má matný povrch a zasouvací dvířka přihrádky a zcela změněný vzhled nabíjecí stanice pro mobilní telefony. Tesla navíc do přihrádky u spolujezdce přidala USB port, kam majitelé mohou připojit USB flashdisk. Navíc lze tato schránka zamknout pomocí kódu, takže je prakticky nemožné se k záznamům a popřípadě i k cenným věcem dostat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *