Tesla přidala novou funkci, která informuje o době bezplatného nabíjení na Superchargerech

Společnost Tesla poskytuje vlastníkům přehled o tom, kdy vyprší platnost jejich bezplatných kilometrů Supercharger, v nové aktualizaci „Loot Box“ aplikace Tesla Mobile.


Majitel Tesly @ TeslaStraya sdílel pohled na jejich Loot Box, který výrazně zobrazuje nové datum „Expires on“ pro počet najetých kilometrů supernabíječky prostřednictvím programu Tesla Referral. Jediným problémem tohoto systému byl až dosud fakt, že majitelé Tesly si nebyli vědomi, kdy tyto kilometry vyprší. Tato nejistota zanechala v myslích majitelů pochybnosti, nikdy přesně nevěděli, kdy tyto kilometry zmizí z jejich účtu. Tesla se však s touto otázkou střetla a dodala datum vypršení majitelům, kteří prostřednictvím referentského programu společnosti nabrali volné Supercharge míle.

Přidání tohoto oznámení poskytuje majitelům Tesly potřebné informace, které by museli zabránit tomu, aby ztratili své získané míle. Program doporučení již dal řidičům a majitelům solárních panelů další pobídky k šíření slova o výrobcích společnosti Tesla. Nyní by vlastníci mohli hledat dosažení určitého počtu kilometrů do data vypršení platnosti. Vzhledem k tomu, že průměrný člověk jezdí kolem 13 000 kilometrů ročně, mohli se majitelé snažit nahromadit tuto částku kilometrů, aby se ujistili, že v dohledné budoucnosti nebudou muset za cestování platit.

 

Váš tým 

Zdroj www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *