Tesla přidala mžnost sdílení vašeho vozu s více lidmi

Automobilka Tesla představila novou funkci, která umožňuje sdílení vašeho vozu s ostatními lidmi. Nejspíše se jedná o další krok, který Tesla udělala, aby již brzy mohla vypustit plně autonomní flotilu svých vozů.


Tesla si pro svojí autonomní flotilu vybrala Model 3, u kterého se zaměřila na mnohé úpravy nejenom vzhledu, ale i softwaru.

Automobilka do Modelu 3 přidala středový displej, kameru, která snímá celý interiér Modelu 3 a používání telefonu místo klíčku, který najdeme u modelu S či X. Díky těmto funkcí udělala velký krok pro svojí autonomní flotilu.

Nyní Tesla přidala novou funkci, která umožňuje sdílení vašich vozů s vaší rodinou či přáteli. Díky nové funkci můžete umožnit přístup do aplikace vaší Tesly hned několika lidem.

Aby jste zapnuli novou funkci, tak musíte jít do svého Tesla účtu a tam povolit „Car Access“. Tato funkce Vám umožní poskytnou vaše vozidlo až dalším pěti lidem. Tato funkce nemusí být dobrá jenom pro sdílení aut, ale může se hodit i firmám, kde s jedním autem jezdí více zaměstnanců.

Jakmile odešlete nový přístup k vaší aplikaci, tak Vám Tesla okamžitě poskytne přihlašovací údaje. Podle fanoušků sezdá, že nová funkce je zatím k dispozici pouze v USA, nikoliv v Kanadě.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *