Tesla přidala možnost navigace na GPS bod

Generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk nyní potvrdil, že nyní umožnil majitelům vozů Tesla vybrat si vlastní GPS bod, na který chtějí jet. Právě tato funkce ve vozech Tesla dlouho chyběla i přesto, že byla u majitelů a fanoušků velmi dlouho žádaná.


Musk je známí svým účtem na sociální Twitter, kde sdílí zajímavé zprávy, ve kterých nám napovídá, co Tesla plánuje. Musk, ale také často odpovídá na otázky fanoušků a majitelů vozů Tesla a v budoucnu některým splní jejich přání. Jako teď, když Musk přidal možnost navigace vozů Tesla na vlastní GPS bod. Právě tento tweet má na Muskově profile přes 39 miliónů zhlédnutí, přičemž poté prohlásil: „Dobře, už to uděláme.“

Twitter: Účet Elona Musk

Možnost navigace na vlastní bod si fanoušci a majitelé vozů Tesla přáli již delší dobu, ale ze strany Tesly byla tato funkce vždy zamítnuta. Tesla se vždy vyjádřil tak, že navigační systém ve vozech Tesla je navržen tak, aby byls schopný Vás ,co nejrychleji přepravit z bodu A do bodu B.

Právě možnost navigování na GPS body je pro většinu majitelů velmi důležité. Pokud například jede s Teslou někdo na dovolenou, tak se chce určitě cestou stavit třeba na nějakém hradu zámku či u příbuzného. Právě všechny tyto body nemusí být označeny v mapě  a je dobré orientace podle GPS, kdy si řidič vybere vlastní bod. Nám se možnost navigování na GPS bod hodí i u našeho projektu Tesla tour, kde nám tato funkce již delší dobu chyběla, stejně jako ukazatel aktuální nadmořské výšky.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *