Tesla přidala do svých vozů Fallout Shelter

Automobilka Tesla se snaží zrychlit vydání nové aktualizace softwaru, který zahrnuje novou videohru Fallout Shelter a vylepšení Tesla Theatre a mnoho dalšího.


V loňském roce přidala Tesla do svých vozů hru Cuphead. Generální ředitel Elon Musk oznámil, že majitelé Tesel se mohou těšit i na hry jako je Fallout Shelter, která je velmi populární.

Nyní přichází zpráva, že automobilka Tesla začíná přidávat tuto hru do svých vozů v rámci aktualizace softwaru 2020.20.

Tesla píše v poznámkách k verzi aktualizace:

Fallout Shelter vám dává kontrolu nad nejmodernějším podzemním trezorem od společnosti Vault-Tec. Postavte perfektní trezor, udržujte své obyvatele šťastné a chraňte je před nebezpečím pustiny.

Fallout Shelter si můžete ve vozech Tesla zahrát přes Tesla Arcade, což je funkce, ve které najdeme mnohé hry. Tesla například do svých vozů přidala možnost hrát všechny hry pomocí ovladače na konzoli X-box.

Kromě toho, že Tesla vylepšila Tesla Arcade, tak se aktualizace dočkalo i Tesla Theater, kde si můžete pustit Netflix, YouTube a další.

S touto verzí můžete nyní přehrávat, pozastavovat a přeskakovat přehrávání videa pomocí ovládacích prvků na volantu při použití režimu Theatre Mode. Divadelní režim je jako obvykle k dispozici, pouze pokud je vaše vozidlo v parkovacím modu.

Tesla řekla, že kromě vylepšení Arcade a Theater vylepšila i funkce TRAX, což je funkce, kde si můžete složit vlastní skladbu.

Tesla píše o aktualizaci aplikace v poznámkách k vydání:

Přidali jsme klavírní zobrazení, které vám umožní upravovat a doladit poznámky na skladbě. Nyní můžete klepnutím v zobrazení vytvořit poznámku, přesunout nebo změnit její velikost přetažením za koncový konec poznámky a odstranit ji dlouhým stisknutím.

Novou aktualizaci zatím mají k dispozici pouze majitelé vozu Tesla, kteří jsou tzv. BETA testeři.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *