Tesla přidala do modelu 3 bezdrátové nabíjení i dvě USB-C

Společnost Tesla upgradovala vozidla Model 3 postavená ve Fremont Factory v USA s funkcemi, které byly poprvé představeny ve vozidlech Model Y a čínských modelech 3, jako je nabíječka bezdrátových telefonů a porty USB-C.


Interiér modelu Y je z velké části velmi podobný modelu 3, kromě velkého nákladového prostoru a případných sedadel ve třetí řadě.
Tesla zahájila dodávky modelu Y v březnu a když automobilka dodala prvních několik jednotek, byli jsme překvapeni, když jsme zjistili, že nový elektrický SUV přichází standardně s nabíječkou bezdrátových telefonů Qi. Model Y se na rozdíl od modelu 3 dodává také s porty USB-C. Minulý měsíc přidala společnost Tesla tyto funkce do vozidel typu 3 vyrobených v Číně. V té době jsme spekulovali, že Tesla přinese tyto vlastnosti také modelům 3 vyrobeným ve Fremontu, který byl v té době kvůli pandemii odstaven. Nyní se dozvídáme, že společnost Tesla skutečně aktualizovala vozidla Model 3 vyrobená v USA pomocí bezdrátové nabíječky Qi a portů USB-C. Bryan Finnegan tento týden převzal dodávku nového modelu 3 a potvrdil, že elektromobil je nyní vybaven novými funkcemi.

Je to jeden ze vzácných upgradů hardwaru zaměřeného na zákazníka na modelu 3, protože společnost Tesla uvedla vozidlo v roce 2017.

 

Řešení pro současné majitele Tesla Model 3

Pro ty, kteří mají starší Model 3 a chtějí bezdrátovou nabíječku telefonů, si můžete objednat to samé, co Tesla učinila standardem v autě. Někteří však dávají přednost bezdrátové nabíječce Jeda pro model 3,  protože je to o 25 $ levnější. Je zřejmé, že neexistuje způsob, jak změnit porty na porty USB-C, ale můžete získat Rozbočovač USB modelu Jeda pro model 3, abyste získali více portů, včetně USB-C, a zároveň skryli paměťovou jednotku pro režim Sentry Mode a TeslaCam.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *