Tesla přidá vyhřívání zadních sedadel pro Model 3 SR a SR+

Automobilka Tesla nabízí vyhřívání zadních sedadel pro Model 3 ve verzi Standart Range a Standart Range Plus. Aby, jste mohli mít vyhřívaná zadní sedadel u těchto dvou verzí Modelu 3, tak si musíte dokoupit aktualizaci, která stojí 300 USD.


Celá aktualizace vznikla na požadavku od jednoho z majitelů této verze Modelu 3. Ten požádal Muska přes sociální síť Twitter, zda by v chladných dnech nemohl pomocí aktualizace přidat do těchto verzí modelu 3 vyhřívání zadních sedadel. Všechny ostatní verze Modelu 3 mají od počátku vyhřívaná všechny zadní sedadla a dají se snadno řídit pomocí softwaru.

Již od začátku měly nejvyšší verze Modelu 3 funkci vyhřívání zadních sedadel zapnutou, ale Tesla se jí rozhodla deaktivovat u Modelů 3 v nižších variantách, tedy u Standart Range a Standart Range Plus.

Majitelé Tesla Model 3 SR a SR+ mají možnost si dokoupit aktualizaci vyhřívaných sedadel prostřednictvím mobilní aplikace Tesla nebo přímo přes jejich účet u Tesly.

Tesla je jedna z mála automobilek, která jsou schopna do vozidel přidat pomocí aktualizace, takové to funkce. Je jasné, že Tesla již od výroby má ve vozech Tesla všelijaké vychytávky, které poté spouští do provozu pomocí aktualizací, jak zdarma, tak i za poplatek. 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *