Tesla představila nový spoiler k Modelu 3

Automobilka Tesla uvedla na trh spoiler pro Model 3, který si můžete koupit jako náhradní díl za 800 dolarů. Díky tomu to spoileru by měl mít Model 3 nižší odpor a lepší stabilitu.


Když automobilka začala prodávat Model 3 Performance, tak si účtovala 5000 dolarů za balíček Performance Upgrades package.

Balíček obsahoval 20palcová kola Performance, výkonné brzdy, spojler z uhlíkových vláken, snížení odpružení a hliníkové pedály, mimo jiné i zvýšení rychlosti.

Tesla dříve nedodávala spoiler hned s dodávkami, ale muselo se na spoiler čekat a k dodávkám ho začala dávat až později. O několik měsíců později, co Tesla začala prodávat Performance balíček, tak tento balíček uvedla zdarma, ale zákazníkům, kteří si ho koupili dala slevu.

Nyní Tesla uvedla nový spoiler, který si můžete koupit za 800 dolarů jako náhradní díl k Vašemu Modelu 3.

„Zvyšte stabilitu při vysokých rychlostech přidáním spojleru z uhlíkových vláken do víka zavazadlového prostoru. Vyrobeno z lehkých, křížově tkaných uhlíkových vláken s matným epoxidovým povrchem. “

Nový spoiler zlepšuje stabilitu, ale také snižuje odpor podle studie společnosti Unplugged Performance, která vyvinula vlastní spoiler pro Model 3, který zvýší jeho efektivitu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *