Tesla vylepšila přední sedadla u Modelu S

Tesla vylepšila přední sedadla u Modelu S elegantnějším designem – stejně jako u Modelu X.


Vylepšení předních sedadel u Modelu S lze vidět v online konfigurátoru na stránkách Tesly. Po vylepšení vypadají přední sedačky plošší než předchozí verze, přičemž se zdá podložka sedadel širší a hlavová opěrka na první pohled působí více integrovaně s opěradlem. Tato vylepšení usnadní produkci Modelu S, jelikož bude s Modelem X sdílet stejnou konstrukci předních sedadel.

Tesla dělá vše proto, aby nebyla závislá na dodavatelích a byla si schopna vyrobit skoro celá auta zcela sama a tím být i levnější. Tesla má výhodu sdílení komponentů mezi svýmy modely, což ji výrazně usnadňuje výroby a je tak schopna vyrábět více aut. K tomu Tesla omezila i varianty, které si zákazníci mohou objednat a tím si také usnadnila výrobu.

V budoucnu má automobilka nejspíše v plánu představit vlastní materiál na sedačky, který bude tvořen vláknitou pěnou. Tím by také zefektnila výrobní proces, protože by tyto sedačky nebyly tak složité na výrobu.

Nakonec se  Tesla chystá na konci roku 2020 uvést na trh varianty Plaid, které testuje i na okruhu Nürburgring. Verze Plaid by měla mít tři motory a vylepšené chlazení, které bude podporovat nadprůměrný výkon. Model S ve variantě Plaid bude levnější než Porsche Taycan Turbo S, který začíná na cenovce 180 000 USD.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *