Tesla postavila první pilíř u fáze 2 v Giga Shangai

Zdá se, že Giga Shanghai dosáhla významného bodu. V neděli byl totiž úspěšně nainstalován první pilíř budovy Fáze 2. To znamená, že výstavba Fáze 2 by mohla být dokončena již za několik měsíců.


Je zajímavé, že instalace prvního pilíře Fáze 2 proběhla jen dva dny před výročím instalace prvního pilíře Fáze 1. Díky instalaci prvního pilíře by měla být Fáze 2 dokončena během pár měsíců, jelikož podle fanoušků, kteří Giga Shanghai sledují, tak se instalace u Fáze 1 po instalaci prvního pilíře velmi urychlila.

O výstavbě Fáze 2 u Giga Shanghai není moc známo, ale na základě několika dronových záběrů se tato oblast velmi rychle vyvíjí. Podle operátora drona Jason Yanga má být Fáze 2 mnohem větší než Fáze 1. Výstavba Fáze 2 musí být již brzy hotova, jelikož se zde má vyrábět Model Y, který Tesla před nedávnem začala dodávat v USA. Kromě Modelu Y se zde spekuluje i o výrobě Tesla Solarglass.

Podle Tesly má být Fáze 2 dokončena v červnu a první Model Y či Solarglass mají sjet z výrobní linky již v říjnu letošního roku.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *