Tesla otevře svojí oficíální pobočku na Slovensku

Automobilka Tesla se stále více rozrůstá na východ Evropy. Nyní chystá prodejnu a servis na Slovensku.


Na jaře loňského roku jsme se dočkali prvního oficiálního servisu vozů Tesla v ČR. Koncem letošního roku chystá Tesla i svojí pobočku našich sousedů na Slovensku. Nová pobočka má být otevřena v Bratislavě, což je zároveň hlavní město Slovenska.

Než se nová pobočka Tesly na Slovensku otevře, tak mohou tamní občané využívat pobočky Tesly v Rakousku či u nás v ČR. I přesto je dobré mít ve svém státě pobočku Tesly, jelikož to přináší několik benefitů. Nemusíte se svým vozem jezdit do okolních států, můžete komunikovat s Teslou ve vašem jazyce, ale hlavně po určitém počtu prodaných vozů přidá do vozů Tesla i jazyk daného státu, v tomto případě Slovenština.

Slovenští kolegové z magazínu  o elektromobilech nás informovali, že Tesla neotevře pouze servis, ale otevře i svou vlastní prodejnu, stejně jako má u nás v Praze. Tesla si dle dostupných úředních dokumentů zaregistrovala na Slovensku svou lokální pobočku.

Na Slovensku je již k dispozici online konfigurátor určený přímo pro slovenský trh. Otevření pobočky a servisu se očekává koncem roku, ale uvidíme zda se vše obejde bez menšího zádrhelu a celé otevření se nezpomalí. Můžete se těšit na fotografie ze dne, kdy Tesla bude novou pobočku otevírat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.mojelektromobil.sk

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *