Tesla obnovila své dodávky pro Čínu

Tesla obnovila své dodávky Modelu 3 v Číně. Dodávky byly pozastaveny, kvůli koronaviru, který v Číně řádí. 


Fanoušek Tesly Jay v Šanghaji nahrál video na Twitter, které ukazuje několik kamiónů s Modelem 3 vyrobeným v Giga Sanghai. Modely 3, které vezli kamiony, tak budou doručeny do zastoupení Tesla, kde budou předány svým majitelům. 
 
Koronavirus ovlivnil negativně Teslu několika způsoby. Poté, co Tesla oznámila zastavení dodávek a výrobu v Číně na radě Tesla China Grace Tao, tak akcie automobilky zásadně klesly. Kromě toho byly čínští zákazníci čekat na svůj nový elektromobil delší dobu, než bylo v plánu. 

 

 Tesla obnovila výrobu Modelu 3 ve své Giga Sanghai 10. února. Společnost LG Chem, dodavatel baterií společnosti Tesla pro Model MIC 3, také obnovila svůj provoz 10. února stejně jako Tesla. 
 
Přes šíření koronaviru v Číně připravila již Tesla několik dodávek MIC Model 3s. Po obnovení Tesla uvedla v Giga Sanghai výrobu 3000 vozidel za týden. Celkově se zdá, že Tesla svoji výrobu nezpomalila a ani malá přestávka ji neohromila, nebereme v potaz akcie, které jí klesly, i když po velikých příjmech za Q4 2019 ji výrazně vzrostly.  

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *