Tesla nyní připravuje měsíční předplatné balíčku Full Self-Driving

Automobilka Tesla připravuje spuštění nového měsíčního předplatného Full Self-Driving na základě aktualizace své mobilní aplikace a stanoví termín pro nově zavedený balíček Enhanced Autopilot.


Začátkem letošního roku jsme Vás informovali o prvních zmínkách, že Tesla pracuje na předplatném svého balíčku Full Self-Driving. Později generální ředitel automobilka Tesla Elon Musk tuto informaci potvrdil.

Poslední dobou se o balíčku Full Self-Driving mluví čím dál častěji. Koncem minulého týdne Tesla uvedla na trh nový balíček Enhanced Autopilot, který má být začátkem předplatného balíčku Full Self-Driving.

Tesla i přesto, že má vše připravené na spuštění předplatného balíčku Full Self-Driving stále vyčkává. Vydání předplatného by se nejspíše mělo uskutečnit až na konci letošního roku, kdy Tesla plánuje vydat i plně autonomní režim.

Při potvrzování plánů nabídnout měsíční předplatné pro přístup k funkcím Musk jasně uvedl, že nákup balíčku FSD zůstane finančně nejlepší volbou:

„Řekl bych, že stále bude mít smysl koupit FSD jako alternativu, protože podle našeho názoru je nákup FSD investicí do budoucna.“ A jsme přesvědčeni, že se jedná o investici, která se spotřebiteli vyplatí – ve prospěch spotřebitele. Podle mého názoru je nákup FSD něco, čeho lidé nebudou litovat. “

Měsíční předplatné však může mít větší smysl pro lidi, kteří si pronajímají svá vozidla Tesla, a pro ty, kteří se nechtějí zavázat k platbě 8 000 dolarů. Cena za balíček, ale neustále roste, takže je možné, že do konce roku se bude jeho cena pohybovat okolo 10 000 dolarů. Přičemž cena za balíček Enhanced Autopilot se nyní pohybuje okolo 4000 dolarů, což je alternativa balíčku Full Self-Driving.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *