Tesla nyní nabízí volné pozice do svého Design Centra v Číně

Automobilka Tesla si pro své čínské designové centrum najímá mezinárodní konstruktéry kteří mají za úkol navrhnout nové vozidlo, které bude určené pro čínský trh  a bude se vyrábět v Giga Šanghaj.


Tesla China sdílela na čínskou sociální síť Weibo fotografie inzerátu o zaměstnání. V inzerátu nabízí jedenáct pracovních pozic, ale všechny mají společnou základnu, jelikož jejich základna je Tesla Design Centrum.  V pozicích, které Tesla v inzerátu uvedla najdeme Copy Writer po Graphic Designer a další.

Tesla k inzerátu vytvořila i velmi chytlavou reklamu:

„Kreativita je na vás,“ říká reklama. „Neexistuje žádný vzorec pro plánování; všechno je stvořeno vámi. “

Generální ředitel Elon Musk poprvé o vybudování Design Centra pro mezinárodní EV začal hovořit v lednu letošního roku. Zanedlouho zveřejnil oznámení o výstavbě a náboru pracovníků. Musk, totiž chce, aby přešlo z Made in China na Design in China. V lednu Musk oslovil fanoušky a grafiky, aby mu poslali návrhy nového elektrického vozu.

Tesla se pokusila najmout designéry a další zaměstnance, kteří by provozovali projektové a výzkumné centrum v lednu, ale zdá se, že některé pozice mohly zůstat neobsazené.

Nyní Tesla China pracuje na obsazení pozic a připravuje se na vývoj nového automobilu, který by se mohl připojit k Modelu 3 a Modelu Y, která automobilka vyrábí a která se vyrábějí v Giga Šanghaj.

Automobilka Tesla si che novým vozem přinést v Číně více pozornosti a na trhu se více prosadit. Podobný nápad má i v Evropě, kde chce vyvinout malý vůz, který bude určený především do města.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *