Tesla nutí zákazníky zrušit objednávku na Solar Roof

Tesla začala oslovovat držitele rezervací na Solar Roof, aby zrušili své předobjednávky, jelikož Tesla není schopna umožnit instalaci Solar Roof ve všech státech.


Automobilka Tesla představila v roce 2017 revoluci v solárním průmyslu. Představila Solar Roof a začala přijímat předobjednávky, u kterých bylo nutné, aby zákazník zaplatil 1000 dolarů. Tesla slíbila, že instalace Solar Roof začnou již v roce 2017 a ve všech státech v průběhu roku 2018. Tesla se snažila svojí Solar Roof, co nejvíce vylepšit a nakonec v roce 2019 vydala verzi V3.

Díky představení nové verze musela Tesla rapidně zvýšit výrobu a začala shánět tým, který bude Solar Roof instalovat.

Nyní si, ale spousty zákazníků stěžuje, že jim Tesla píše, že není schopna dodat Solar Roof do jejich státu. Tyto zákazníci jsou nuceni zrušit své objednávky a spokojit se se solárními panely.

Tesla automaticky zákazníkům rozesílá této email:

Po naší kontrole Vám musíme oznámit, že Váš dům se nenachází na území, kde je možno nechat si Solar Roof namontovat našim týmem. Vzdálenost od našeho nejbližšího skladu by byla příliš nákladná a zhoršovala by kvalitu našich služeb. Z tohoto důvodu nebudeme moci v této zakázce pokračovat.

Tesla dále napsala, že zákazníci obdrží do sedmi až deseti dnů náhradu:

Pokud s naším rozhodnutím nesouhlasíte nevadí, není vyžadována odpověď. Do sedmi až deseti pracovních dnů obdržíte vrácení Vašeho počátečního vkladu, který jste vložili při rezervaci.

Tento krok je pro většinu zákazníků opravdu nečekaný. Zákazník si před třemi lety zaplatil 1000 dolarů za Solar Roof a po třech letech, kdy se těšil na montáž mu bylo napsáno, že není možné Solar Roof nainstalovat a objednávka musí být zrušena.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *