Tesla najímá špičkové inženýry, kteří usilují o práci pro Elona Muska

Najímáme hodně lidí, řekl Elon Musk v nedávném rozhovoru.
Pokud máte ambice pracovat pro společnost Tesla, nyní je ten pravý čas se přihlásit. Společnost je v módu náboru, který by mohl do konce letošního roku zvýšit počet svých zaměstnanců na zhruba 65 000, což by znamenalo 35% nárůst oproti hlášenému počtu zaměstnanců na konci roku 2019. „Najímáme mnoho lidí „Musk nedávno řekl Automotive News.


Senior viceprezident Drew Baglino zopakoval požadavek společnosti v nedávné konferenčním hovoru Q2. „Chceme více lidí.“ Hledáme dostatek lidí, kteří mají zájem navrhovat nová auta a pokoušet se dělat věci jinak. Tesla pro vás má práci a to všude. Nyní máme práci v Číně, Berlíně, Austinu, Texasu a Kalifornii. Existuje tedy spousta zajímavých míst a všechna tato místa budou dělat originální práci a náročnou smysluplnou práci. “

Tesla má volná místa uvedená na stránce Kariéra a pokrývá velké množství oborů a míst, společnost hledá inženýry v Kalifornii, stavební manažery v Texasu a techniky vozidel v Číně. Zájemci však budou čelit tvrdé konkurenci – průzkumy uchazečů o zaměstnání naznačují, že mnoho špičkových technických talentů má ambice pracovat pro Big Red T.

 

Jak uvádí Benzinga, nedávný průzkum 44 000 amerických studentů z Universum zjistil, že studenti technických oborů označili Teslu za nejatraktivnějšího zaměstnavatele ve Spojených státech“ (označili SpaceX # 2, Ford # 12 a GM # 15). Studenti informatiky byli zařazeni mezi výrobce automobilů č. 5 a studenti z oboru podnikání č. 7 (Google zaujal první místo u obou těchto kategorií studentů).

Zdroj: Tesla.com

Dlouhodobý automobilový analytik Adam Jonas z Morgan Stanley vzal průzkum na vědomí a označil jej za pozitivní indikátor pro Teslu, přičemž uvedl, že přístup ke špičkovým talentům je pro technologickou společnost jednou z nejdůležitějších výhod.

Jonas napsal: „Zjistili jsme, že výsledky průzkumu jsou relevantní pro investory, kteří přemýšlejí o dlouhodobé budoucnosti aut a vesmíru a relativních konkurenčních výhodách s ohledem na talent.“

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *