Tesla nabízí upgrade balíčku Full Self-Driving pro stávající majitele

Tesla dočasně zlevnila možnost upgradu Autopilota pro stávající majitele. Zlevnění přichází pár dní před tím než proběhne plánované zvýšení ceny balíčku Full Self-Driving.


Během několika posledních let automobilka Tesla změnila prakticky celý systém Autopilota. Přidala novou grafiku, nové funkce, ale to se samozřejmě neobešlo bez zvýšení ceny.

Při jednom z posledních updatu přidala Tesla možnost hýbaní lidí či cyklistů. Autopilot s nyní umí zastavit na semaforech a počkat na zelenou. Nyní  je možno téměř říci, že Vaše vozidlo Tesla již nyní umí jet zcela autonomně a již brzy Vás nebude potřebovat.

Tesla začala s prodej balíčku Full Self-Driving za cenu 5000 dolarů. Postupem času a přidávání funkcí zvýšila cenu na 7000 dolarů.

Zdroj: Aplikace Tesla

Automobilka začala prodávat balíček za 5 000 $ a postupně zvýšila cenu na 7 000 $. Tesla plánuje postupem času provádět další zvyšování cen, jelikož Autopilot je v momentální době na špičkové úrovni a patří k nejlepším na světě.

Další zvýšení cen plánuje Tesla již 1.července letošního roku. Cena balíčku Full Self-Driving nyní bude stát 8000 dolarů, což je o 1000 dolarů více než před tím.

Pokud jde o standartní Autopilot, tak majitele, kteří si ho zakoupili si mohli upgradovat na nejnovější funkce za 3000 dolarů. Nyní generální ředitel Elon Musk řekl, že Tesla nabízí upgrade za 2000 dolarů. Jedná se o upgrade do 1.července.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *