Tesla nabízí pronajmutí vozidla držitelům rezervace na Cybertruck

Automobilka Tesla se nyní snaží přesvědčit držitel rezervací na elektrický pickup Tesla Cybertruck, aby si pronajmuli či koupili některé z vozidel Tesla. O elektrický pickup Cybertruck je opravdu veliký zájem a Tesla registruje přes 650 tisíc předobjednávek. Možná to je i tím, že rezervační poplatek Tesla stanovila na pouhých 100 dolarů.


Tesla se nyní rozhodla nabudit držitele rezervací na elektrický pickup Cybertruck tím, že je navádí k pronajmutí či ke koupi vozů Tesla. Automobilka totiž chce za letošní rok dodat 500 tisíc vozů. Aby svůj cíl splnila, tak za toto čtvrtletí musí dodat více než 181 000 vozů, což je o 40 000 více než za poslední rekordní čtvrtletí.

Kromě toho se zdá, že automobilka Tesla posunula časovou osu dodávek pro Cybertruck, protože lidé dříve spojili zahájení výroby na konci roku 2021 se zahájením dodávek, ale zdá se, že informace od Tesly poukazují na dodávky, které nezačnou až do roku 2022. Ovšem pronájem vozidel Tesla na 24 až 36 měsíců neodpovídá zahájení dodávek Cybertrucku, pokud nepočítáme zahájení dodávek Cybertrucku v nejnižší verzi. Tesla tuto časovou hranici uvedla v emailu, který odeslala většině držitelů rezervace na Cybertruck.

Ale s tak velkou základnou držitelů rezervací může dokonce jen 5% z nich, které se rozhodnou pronajmout na počkání, vést k 30 000 dalším dodávkám pro Teslu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *