Tesla nabízí pracovní pozice v Německu a Anglii, Elon tam dnes byl!

Společnost Tesla nedávno zveřejnila na své stránce, Kariéra, seznam pracovních nabídek, souvisejících s náborem nových zaměstnanců pro Evropu a Spojené království. Pracovní místa naznačují, že Elon Musk by mohl podniknout první kroky k získaní respektu na mezinárodní úrovni. Tento krok má smysl, protože Giga Berlin mohla zahájit výrobu modelu Y na začátku roku 2021.


Redditor  u / space_s3x  si všiml nedávno přidaných pracovních pozic, datovaných 27. května 2020. Na základě výpisů hledá Tesla programové manažery pro Evropu a Spojené království, aby dohlíželi na své pojistné produkty a upisování. Jeden z programových manažerů bude umístěn v Berlíně, zatímco druhý bude primárně pracovat v Londýně. Jedna z odpovědností uvedených na pozicích upisovatelů byla zcela jedinečná. „Zapomeňte na standardní produkty, které trhy nabízejí po celá staletí a pomáhají rozvíjet pojištění motorových vozidel pro 21. století. “ napsal TSLA.

TSLA také najímá programového manažera pro pojištění a údaje o cenách. Tato pozice se nachází v Berlíně a Tesla pro ni měl jednu nabídku. Na základě jedné z uvedených povinností bude manažer pojistné společnosti Tesla v Berlíně zpracovávat pojišťovací produkty v Evropě a Velké Británii.

Nabídky práce Tesla Insurance:

Pro všechny tři výpisy pracovních pozic TSLA Insurance poskytla společnost podobné popisy takto:
„Tesla hledá výjimečného a zkušeného pojistného pro vývoj produktů a pojištění motorových vozidel na našich evropských trzích a ve Velké Británii. Vyvíjíme příští generaci pojistných produktů chránících majitele Tesla, zlepšují jejich vlastnické zkušenosti a snižují celkové náklady na vlastnictví. Programový manažer (ceny a data nebo produkt a upisování) bude spolupracovat společně s našimi týmy pro upisování, vědu a data a inženýrstvím, aby přehodnotil, jak je produkt pojištění motorových vozidel nejlépe navržen s ohledem na zákazníka. “
Nakonec byl Musk v Londýně svým osobním tryskáčem, co tam ale dělal je záhadou, možná jednal právě o uvedených pozicích.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.tesmanian.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *