Tesla nabízí pracovní pozice na testování a výrobu tahače Semi

Před nedávnem vyrobila Tesla ve své Giga Nevada čtyři prototypu elektrického tahače Tesla Semi. Uběhlo pár dní a Tesla již nabízí volná pracovní místa, které se točí právě kolem elektrického tahače Tesla Semi.


Nadšenci americké automobilky Tesla před nedávnem informovali o tom, že Tesla již ve své Giga Nevada vyrobila čtyři prototypy elektrického tahače Tesla Semi, který má způsobit revoluci v nákladní dopravě.

Pracovní pozice

Nyní Tesla odhalila i nové pracovní pozice, které se týkají právě testování, výroby a v neposlední řadě i vývoje elektrického tahače Tesla Semi. Dosud byly pozice jako Process Engineer a Process Technician pro Semi zveřejněny na stránce Kariéra společnosti Tesla. Výpisy pracovních míst byly nahrány 29. prosince 2020.

Testování elektrického tahače proběhne v extrémních i běžných podmínkách

Tesla bude dva tahače testovat, ale dva nasadí do reálného provozu, aby vyzkoušela jejich dovednosti v běžných podmínkách. Jeden z tahačů, který bude Tesla testovat bude vystaven extrémním podmínkám na Aljašce. Automobilka chce vyzkoušet životnost a odolnost elektrického tahače.

Čtyři nové prototypy mají údajně bateriové články 2170 L články. Tyto články mají mnohem vyšší energetickou hodnotu než klasické bateriové články. Důležité je upozornit, že v těchto prototypech nenajdeme pouze jednu baterii, ale rovnou tři.

Semi je budoucnost dopravy

Elektrický tahač Semi od americké automobilky Tesla má možná největší budoucnost ze všech elektrických tahačů. V budoucnost věří i Walmart, který si od Tesly přeobjednal desítky tahačů. Tyto tahače později můžeme potkat po celém světě. Navíc bude Semi disponovat elegantním designem a bude dle dostupných informací mít velmi pokročilého Autopilota.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *