Tesla nabízí nový Acceleration Boost pro Model Y

Automobilka Tesla zahajuje upgrade „Acceleration Boost“ ve výši 2000 dolarů pro Model Y ve verzi Dual Motor AWD. Tento upgrade zlepšení rychlení u tohoto Modelu Y, který má nyní zrychlení z 0 na 100 km/ za 4,8 sekund a po upgradu za pouhé 4,3 sekundy, což je na rodinný crossover neuvěřitelné.


Tesla již několik let postupně odemyká upgrady ke svým vozidlům. V poslední době, ale Tesly tyto upgrady začala nabízet ve větší míře. Například u modelu 3 také začala nabízet upgrade balíček „Acceleration Boost“, který také prodává za 2000 dolarů. Tento balíček je určený pro Model 3.

Majitelé vozů Tesla si mohou nový upgrade zakoupit pomocí mobilní aplikace. Škoda je, že Tesla všechny upgrady nenabízí i v EU.

Pokud vlastní Model Y a chcete lepší zrychlení z 0 na 100 km/h, tak svůj vůz jednoduše aktualizujete na nejnovější verzi systému 2020.36 a poté přejděte do mobilní aplikace. Zde uvidíte možnost upgradu zrychlení. Ten jednoduše zakoupíte a vše potvrdíte.

Zdroj: Electrek.com

Někteří uživatelné, ale nechtějí platit 2000 dolarů a proto si nechávají tento upgrade odemknout u společností třetích stran. Většina těchto společností odemyká většinu upgradu, které Tesla nabízí. Tyto společnosti odemykají upgrady za poloviční cenu, kterou Tesla nabízí. Americká automobilka Tesla se, ale rozhodla proti těmto společnostem bojovat a proto v nové aktualizace vůz správně nefunguje s hacknutým upgradem.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *