Tesla nabízí nové bezdotykové testovací jízdy

Automobilka Tesla se v posledních několika letech ohromně rozrostla. Vydala například Model 3, který se stal v mnoha státech nejprodávanějším elektromobilem a představila elektrický pickup Cybertruck, který si povídal celý svět. Generální ředitel automobilky se tento rok stal čtvrtým nejbohatším mužem planety. Dodnes Tesla neutrácí několik miliónů za reklamy jako ostatní automobilky, ale i přesto jsou její vozy nejprodávanějšími elektromobily a její akcie rostou astronomickou rychlostí.


Nyní Tesla zavedla nový bezdotykový způsob testování elektromobilů, který je zároveň ideálním řešení testovacích jízd v současné době a zároveň je to velký pokrok oproti jiným automobilek. Zájemci, kteří mají zájem o testovací jízdu naskenují na vozidle QR kód a následně vyplní krátký formulář se základními údaji. Jakmile Tesla vše schválí, tak na dálku odemkne daný vůz a účastníku bude vůz k dispozici 30 minut. Za tuto dobu může zájemce otestovat zrychlení či jiné funkce, které Model 3 skrývá.

Na novém videu, které se objevilo na sociální síti YouTube je vidět, že Tesla při testovacích jízdách dbá na bezpečnost svých potencionálních zákazníků. Uvnitř vozidla každý nový zájemce o testovací jízdy najde antibakteriální gel, který si může vydezinfikovat. Nový uživatel zde najde i obličejovou masku N95, která nového uživatele ochrání naprosto dokonale.

Uvidíme, jestli Tesla v budoucnu zveřejní nějaké informace o tom, kolik lidí využilo těchto bezdotykových testovacích jízd a kolik lidí tato testovací jízda přesvědčila ke koupi. Dle našeho názoru je využívání bezdotykových jízd u automobilek kromě nejenom k bezpečností v aktuální době, ale i krokem do budoucna.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *