Tesla nabízí nabíjení na Superchargerech zdarma pro nově dodané vozy

Automobilka Tesly nyní nabízí určitý nabíjecí limit na Superchargerech, který zákazníci získají, jestli si v této době zakoupí některý vůz od automobilky Tesla. Tento nabíjecí limit poskytuje Tesla zcela zdarma chce tím nalákat nové zákazníky, aby mohla zvýšit počet dodávek, čímž toto čtvrtletí vytvořit nový rekord.


Generální ředitel Elon Musk, začátkem tohoto týdne nabudil své zaměstnance, aby ještě zabrali, jelikož nový rekord v počtu dodaných vozů za jedno čtvrtletí je na dosah. Tesla se nyní snaží dělat vše proto ,aby se tomu, tak opravdu stalo.

Nyní jsou pro Teslu dodávky nových elektromobilů svým majitelům na prvním místě. Není se čemu divit, jelikož s překonáním rekordu nejspíše porostou i akcie.

Nově se automobilka Tesla rozhodla nabízet k nově dodaným vozů nabíjení 1610 km na Superchargerech zcela zdarma. Tato výhoda platí pouze pro majitele, kteří svojí dodávku obdrží do 27.září, tedy před koncem třetího čtvrtletí.

Zdá se, že Tesla nyní nemá problém s objednávkami, ale spíše s termínem doručení. Právě termín doručení vozů Tesla hraje v tuto dobu hlavní roli, jelikož Tesla musí většinu vozů, které již vyrobila doručit včas svým majitelům, aby opravdu překonala rekord.

Nová výhoda pro nově dodané vozy Tesla platí  pro všechny vozy, které Tesla nabízí. Konkrétně se jedná o Model S, Model X, Model Y a Model 3.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *