Tesla nabízí balíček, který do vozů přidá klasické AM a FM rádio

Tesla nyní nabízí majitelům, kteří upgradovali své MCU1 na MCU2 přidání AM a FM rádia a Sirus XM, ovšem toto přidání bude stát majitelé 500 dolarů.


Americká automobilka Tesla umožnila majitelům starších vozidel Model S a Model X vylepšit svou hlavní počítačovou jednotku MCU na nový model, který jim zpřístupnil Netflix, YouTube a další novinky, která nová jednotka nabízí. Výměna počítačové jednotky MCU1 na nejnovější počítačovou jednotku MCU2 stojí 2500 dolarů, ale majitelé po výměně již neobdrží klasické AM a FM rádio, ovšem i na toto Tesla myslela.

Majitelé výměnou MCU1 za MCU2 dostanou nejenom širokou škálu zábavy, ale také Tesla Dashcam, citlivější obrazovku, vylepšenou vizualizaci jízdy a celkový lepší výkon. Ovšem možnost klasického radia byla odebrána, jelikož tyto nové počítačové jednotky ke svému běhu potřebují internetové připojení, které je v dnešní době skoro samozřejmostí.

„Výměna odstraní rádio AM, FM a Sirius XM.“ Vaše auto bude mít i nadále přístup k internetovému rádiu a streamování hudby“ varovala Tesla před výměnou MCU1.

„Majitelé, kteří se rozhodli vyměnit počítačovou jednotku ve své  voze z MCU1 na MCU2 budou mít nyní k dispozic balíček, který jim doplní i klasické rádio, které bylo odstraněno, jak sdělujeme v podmínkách. Cena za tento balíček je 500 dolarů“ uvedla Tesla.

Pokud by jste chtěli svůj Model S či Model X aktualizovat na nejnovější počítačovou jednotku i s rádie, tak Vás výměna vyjde na 3000 dolarů, tedy 2500 dolarů za výměnu počítačové jednotky a 500 dolarů za přidání klasického rádia.

Uvidíme, jaký o tento balíček bude zájem. Dle našeho názoru si již většina majitelů zvyklá na internetové rádio a klasické rádio již ve voze nepoužívá, jelikož dle našich zkušeností má většinou internetové rádio lepší kvalitu zvuku než klasické.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Jeden myslel na “Tesla nabízí balíček, který do vozů přidá klasické AM a FM rádio

  • 5. 7. 2021 (11:01)
    Trvalý odkaz

    Zdravím, rád bych se jen zeptal, jestli by se tu nenašel někdo, kdo si nechával nainstalovat tyto reproduktory: https://www.2din.cz/reproduktory-tesla/ Byl bych rád, kdyby se tu někdo takový našel a třeba mi i napsal email, jaké s tím má zkušenosti.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *