Tesla nabízí Autopilota na 3 měsíce zdarma

Americká automobilka Tesla nyní všem svým novým zákazníků nabízí 3 měsíce Autopilota zdarma, pokud si tento rok vozidlo zakoupí a převezmou ho. Tímto krokem se Tesla snaží nalákat, co nejvíce zákazníků, aby za letošní rok dodala, co nejvíce vozidel. Cílem Tesly pro letošní rok je vyrobit a dodat 500 tisíc vozidel.


Již od začátku letošního roku společně s vámi sledujeme stav výroby americké automobilka Tesla. Ta si dala na začátku letošního roku cíl, vyrobit a dodat 500 000 vozidel. I přes pandemii se Tesla nevzdala a již po páté v řadě se stala ziskovou automobilkou. Nyní se ke konci roku rozhodla nabízet nový zákazníkům nejrůznější bonusy, které je přimějí ke koupi elektromobilu. Tesla se rozhodla nabízet svého Autopilota (FSD), kterého nový majitelé dostanou k vozu na 3 měsíce zdarma.

Jaké benefity Tesla dříve nabízela a co je Autopilot?

Podobný benefit nabízela Tesla již v minulosti a to zejména k Modelu S a k Modelu X. Tesla k těmto modelům nabízela neomezené nabíjení na Superchargerech dokonce životnosti vozu. Tento benefit přilákal Tesle několik nových zákazníků a pomohl jí se začátky. Nyní se Tesla rozhodla podobný benefit nabízet i letos. Tentokrát Tesla nabízí zdarma podobu třech měsíců Autopilota (FSD). Má to, ale háček. Vozidlo si musíte objednat dokonce letošního roku a takého převzít dokonce roku 2020.

Pro nové zákazníky nabízí Tesla jedinečnou příležitost vyzkoušet Autopilota, které si budou moci v budoucnu i koupit. Automobilku má Autopilota na opravdu vysoké úrovni a v současné době je vás schopný přepravit z bodu A do bodu B bez jakéhokoliv manévru z vaší strany. Navíc vám umožní přivolat vaše vozidlo k vám, což se hodí například na parkovišti supermarketu. Pokud se bojíte parkovat, tak Autopilota bez problému zaparkuje za vás.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *