Tesla nabídne upgrade na výměnu hardwaru MCU1 na MCU2

Majitelé první generace Modelu S či X mohou pomocí nového upgradu updatovat svůj hardware MCU1 na hardware MCU2, to vše díky novému upgradu od Tesly.


 Majitelé Modelu S a X, které byly vyrobený v březnu 2018 a dříve budou mít možnost si zakoupit upgrade z MCU1 na MCU2 za 2500$, což umožní přístup k YouTube, Netflix, a především k rozšíření her Tesla Arcade a dalších služeb, které Tesla nabízí. Dokonce se budou moci uživatelé po upgradu přihlásit i k odběru služby Tesla Premium Connectivity. 

Kromě zábavných funkcích se po upgradu objeví ve vozech Tesla i jiné důležité funkce. Například uživatelům vozů Tesla po upgradu bude umožněno citlivější a rychlejší rozhraní hardwaru a dotykového displeje. Jediná nevýhoda pro majitele vozů Tesla, kteří by si tento upgrade chtěli koupit je, že ztratí přenos radia přes FM/AM. Ovšem se po upgradu bude přehrávat rádio pouze přes internet jehož pokrytí je téměř všude. 

Majitelé Modelu S či X budou upozorněny na zakoupení upgradu z MCU1 na MCU2. K zakoupení toho to upgradu mají výhodu zákazníci, kteří si již zakoupili Full Self Driving. Celý upgrade bude prováděn v Tesla servisu, který máme v ČR v Praze společně se zastoupením Tesla. 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *